> Celem pracy nad sobą jest po prostu szczęście. Nie jako jednorazowy akt, ale jako droga, którą się stajesz >

| Wojciech Gorzelanny | Paweł Hoffman |

Według trwających ponad 70 lat badań, podstawą szczęścia w życiu człowieka jest umiejętność tworzenia głębokich, satysfakcjonujących relacji. Dzieję się tak bez względu na szerokość geograficzną, status społeczny, czy zawodowy. HOGO relacje & związku to warsztaty dla tych, którzy nie tylko ufają wieloletnim badaniom, ale też widzą, jak jakość relacji wpływa na ich życie. Każda relacja ma swoją własną dynamikę. Ta dalsza i ta bliższa. Dajemy konkretne narzędzia i pokazujemy, jak tworzyć relacje niosące szczęście i odprężenie. 

Przedstawiamy dla Ciebie certyfikowane szkolenie:

Program warsztatów jest przygotowany w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej, grupowej i zespołowej.


Celem warsztatów jest poprawienie relacji w związkach, rodzinie oraz w obszarach zawodowych. Relacje we wszystkich aspektach są odbiciem wewnętrznego stanu w jakim się znajdujemy. Im bardziej jesteśmy zharmonizowani i świadomi tego, co dzieje się w nas samych, tym więcej odprężenia i akceptacji. Budzi to życzliwość, zaufanie i troskę, która naturalnie pojawia się w naszych relacjach. Wg wieloletnich badań prof. Davida Hawkinsa oraz badań prowadzonych na Harwardzie; więzi budowane na wspomnianych pokładach emocjonalnych przynoszą zdrowie, spełnienie i poczucie satysfakcji.

Szkolenie prowadzone jest wielopłaszczyznowo w ujęciu holistycznym – psychodynamicznie, systemowo, procesowo, pracy z ciałem, oddechem i emocjami.

Treści, procesy i narzędzia szkoleniowe włączone w warsztaty:

 • Holistyczne ujęcie relacji i związków – ciało, umysł, serce.
 • Jak budować więzi i relacje, aby przynosiły satysfakcję i spełnienie.
 • Wykorzystanie coachingu w budowaniu relacji.
 • Rozwijanie relacji w pracy z systemem rodzinnym:
  - wzorce wychowawcze,
  - Matryce Emocjonalne Richarda Meyera,
  - mechanizmy obronne przeniesienia i projekcji prowadzących do konfliktów.
 • Rozpoznawanie emocji i zarządzanie nimi – obserwacja i diagnoza stanów wewnętrznych, mapy świadomości wg Davida Hawkinsa, zamiana negatywnych przekonań, modele asertywności i praca z granicami, zarządzanie informacją zwrotną, Porozumienie Bez Przemocy, Racjonalna Terapia Zachowań.
 • Naturalne BHP emocji – autocoaching, relaks, wizualizacje, praca z ciałem, techniki uwalniania emocji, Prosta Transcendencja Doświadczeń (PTD),  Arkusz Pracy Pryzmaty Świadomości, Arkusz Mapowania EmocjiHOGO SOMA – system oddechu medytacyjno-aktywizującego.


Szkolenie skierowane jest do:
- psychologów,
- pedagogów,
- mediatorów,
- terapeutów,
- mentorów
i wszystkich dbających o relacje i interesujących się rozwojem osobistym.

CZAS TRWANIA: warsztaty weekendowe, 12h (z przerwami obiadowymi i kawowymi).

SPRAWDŹ NAJBLIŻSZE TERMINY I ZAPISZ SIĘ