> Celem pracy nad sobą jest po prostu szczęście. Nie jako jednorazowy akt, ale jako droga, którą się stajesz >

| Wojciech Gorzelanny | Paweł Hoffman |

Czy potrafisz przywołać swoje wspomnienia z dzieciństwa i dojrzewania? Bez względu na to, czy obrazy, które przychodzą Ci do głowy są kolorowe, czy może bardziej szaro-bure, jasnym jest, że to kluczowy okres w naszym życiu. Podczas warsztatów HOGO rodzice & dzieci podzielimy się tym, jak wspierać rozwój człowieka już na starcie. To jak pracujemy z dzieckiem teraz, już w tym momencie pracuje na jego przyszłość. Wiele badań jednoznacznie to potwierdza. Ten czas już się nie powtórzy. To właśnie teraz mamy tak duży wpływ na tożsamość, kiedy nie jest jeszcze ukształtowana. Doceniając ten wyjątkowy czas, zapraszamy Cię na wyjątkowe warsztaty – HOGO rodzice & dzieci.

Przedstawiamy dla Ciebie certyfikowane szkolenie HOGO hollistic goals system:

Program warsztatów jest przygotowany w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej, grupowej i zespołowej. 


Celem warsztatów jest poprawa relacji pomiędzy Tobą a dzieckiem/nastolatkiem. Rodzicielstwo jest jedną z najważniejszych ról i jednocześnie wyjątkowym wyzwaniem. Dziecko przegląda się w rodzicu, odwzorowuje postawy i emocje. Uczy się ról społecznych i radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Relacja między Tobą a dzieckiem/nastolatkiem, będzie miała odbicie w wielu jego relacjach i związkach w przyszłości. Znajomość i poruszanie się w świecie emocji, stwarza więcej naturalnej przestrzeni, w której znika bezradność i napięcie. Pojawia się więcej zrozumienia i odprężenia. Dzięki temu dasz swojemu dziecku więcej samodzielności i odpowiedzialności a sobie spokoju satysfakcji.

Szkolenie prowadzone jest wielopłaszczyznowo w ujęciu holistycznym – od poznania struktur osobowości w oparciu o modele psychodynamiczne, psychobiologię i ujęcie psychologii procesu, przez coaching, somatoterapię, pracę z ciałem i oddechem, po integrację emocji i procesy powrotu do naturalnego stanu homeostazy.  

Treści, procesy i narzędzia szkoleniowe włączone w warsztaty:

 • Poznanie i rozumienie w praktyce etapów rozwoju Twojego dziecka, 
 • Komunikacja i emocje w relacji rodzic-dziecko:
  - 3 Poziomy słuchania, Porozumienie Bez Przemocy, Racjonalna Terapia Zachowań,
  - Błędy pozytywnego myślenia i pozytywnego wzmacniania,
  - Jak chwalić by nie osłabiać – jak karać by nie niszczyć.
 • Rozwijanie kompetencji rodzicielskich:
  - Coaching rodzicielski,
  - Asertywność – modele asertywności, różnice między agresją, asertywnością, a uległością, granice – moje i dziecka,
 •  Świadoma praca z emocjami w relacji z dzieckiem:
  - O czym mówią emocje i napięcia w relacji rodzicielskiej,
  - Co komunikuje dziecko swoim zachowaniem,
  - Odkrycie i zmiana negatywnych przekonań wewnętrznych.
 • Naturalne BHP emocji – autocoaching, relaks, wizualizacje, praca z ciałem, techniki uwalniania emocji, Prosta Transcendencja Doświadczeń (PTD),  Arkusz Pracy Pryzmaty Świadomości, Arkusz Mapowania Emocji, Arkusz Psychobiologii Chorób, HOGO SOMA – system oddechu medytacyjno-aktywizującego.
Szkolenie skierowane jest do:
- rodziców,
- psychologów,
- pedagogów,
- nauczycieli,
- pracowników poradni pedagogiczno-psychologicznych,
- pracowników placówek opiekuńczo-wychowawczych, 
- terapeutów i socjoterapeutów,
- mentorów,
- mediatorów
i wszystkich dbających o rozwój dzieci i młodzieży. 

CZAS TRWANIA: warsztaty weekendowe, 12h (z przerwami obiadowymi i kawowymi).

SPRAWDŹ NAJBLIŻSZE TERMINY I ZAPISZ SIĘ


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.