> Celem pracy nad sobą jest po prostu szczęście. Nie jako jednorazowy akt, ale jako droga, którą się stajesz >

| Wojciech Gorzelanny | Paweł Hoffman |

Ile Cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię stracił. Nie musimy jednak tracić, aby zacząć projektować swoje życie zdrowo. Ciało jest na końcu łańcucha ostrzegawczego. Wcześniejszą fazą są nierozwiązane konflikty, przeżyte stresy i traumy. Rozwikłanie tej zagadki będzie dla Ciebie wsparciem w realnym dbaniu o ciało i zdrowie. HOGO zdrowie i ciało jest dla wszystkich, którzy swoją ziemską powłokę kochają, lub przynajmniej mają taki zamiar.

Przedstawiamy dla Ciebie certyfikowane szkolenie:

Program warsztatów jest przygotowany w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej, grupowej i zespołowej.


Celem warsztatów jest wprowadzenie do holistycznego spojrzenia na witalność i zdrowie. Oprócz praktycznej profilaktyki (podstawowe asany hatha jogi, techniki relaksujące, praca z emocjami) zajmiemy się też wsparciem w pracy ze stanami chorobowymi. Ciało i jego stan rozumiemy w sposób integralny, jako nieodłączny system emocji-umysłu-serca. Program warsztatów jest ułożony w taki sposób, aby móc przyjrzeć się jakie emocje i jakie wydarzenia wpływają na rozwój szeroko pojętych chorób. Badania pokazują, że w 95% naszym mózgiem, a zatem życiem sterują układy nieświadome. Układ nieświadomy to nasze geny i ich ekspresja, kluczowe wzorce wychowawcze i pole transgenetyczne (rodzinne). Istotą jest zrozumienie i odnalezienie klucza do przeprogramowania mózgu, który utrzymuje stan chorobowy. Umożliwia to powrót do naturalności, zdrowia i witalności.


Treści, procesy i narzędzia szkoleniowe włączone w warsztaty:

 • Poznanie i zrozumienie zasad psychobiologii i somatoterapii.
 • Emocjonalne przyczyny choroby:           
  - Wpływ odczuwanych emocji na ciało,
  - Zrozumienie genezy chorób i powrotu do zdrowia,
  - Jak mózg rozumie utrzymywanie ciała przy życiu,
  - Czym jest wewnętrzny konflikt i jaki ma wpływ na stan chorobowy,         
  - Rozwiązanie konfliktu i powrót do zdrowia,            
 • Wybrane aspekty chorobowe w poszczególnych układach i narządach.
 • Naturalne BHP emocji – autocoaching, relaks, wizualizacje, praca z ciałem, techniki uwalniania emocji, Prosta Transcendencja Doświadczeń (PTD),  Arkusz Pracy Pryzmaty Świadomości, Arkusz Mapowania Emocji, Arkusz Psychobiologii Chorób, HOGO SOMA – system oddechu medytacyjno-aktywizującego.

Szkolenie skierowane jest do:
- osób zajmujących się terapiami naturalnymi,
- psychologów,
- pedagogów,
- terapeutów,
- sportowców,
- menadźerów
i wszystkich interesujących się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia.

CZAS TRWANIA: warsztaty weekendowe, 12h (z przerwami obiadowymi i kawowymi).

 

SPRAWDŹ NAJBLIŻSZE TERMINY I ZAPISZ SIĘ